П`ятниця, 05.06.2020, 09:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Світова література та російська мова

Доброго часу доби!
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень (25)

Новини [14]Вітаємо! [11]

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS4216Y9txD3qSYc7wv56am62diEhbzTBeFuBkwvKlap924q31U
Вітаємо! | Переглядів: 230 | Дата: 23.08.2014 | Коментарі (0)

Вітаємо! | Переглядів: 247 | Дата: 10.03.2014 | Коментарі (0)

Вітаємо! | Переглядів: 256 | Дата: 07.01.2014 | Коментарі (0)

Шановні колеги, дорогі друзі!

Сердечно вітаю зі світлими та довгоочікуваними святами – Новим роком та Різдвом Христовим! 

Традиційно, у переддень новорічних свят, ми згадуємо яким був минулий рік і плекаємо надії та сподівання, що наступний принесе нам щастя і радість, віру, що наші рідні та близькі будуть здоровими, робота – успішною, доля – прихильною, держава – заможною.

Цей рік був насичений подіями та професійними звершеннями, напруженою працею та здобутками. Президент України та Уряд розуміють, що на шляху до європейської інтеграції, українське суспільство має постійно вчитися, здобувати та ефективно використовувати знання, упевнено конкурувати з розвинутими країнами світу, які сприйматимуть Україну як високоосвічену та науково розвинену європейську державу. 

На цьому шляху ми упевнено продовжуємо модернізацію української освіти, яка підтверджується конкретними здобутками. Невпинно впродовж 2013 року відбулися реформи в  усіх освітніх галузях: прийнято низку стратегічних документів, розширено мережу дошкільних навчальних закладів, упроваджено нові стандарти початкової, загальної середньої та професійно-технічної освіти, школи забезпечено новими підручниками та автобусами, удосконалено систему прийому молоді до вищих навчальних закладів, створено сприятливі умови для популяризації української освіти закордоном.

Тож бажаю освітянській та науковій спільноті, щоб 2014 рік став гарним продовженням усіх планів, починань та добрих справ.

Переконаний, що незважаючи на калейдоскоп швидкоплинних подій у державі, в наших серцях завжди залишалися такі одвічні цінності, як співчуття, гідність, честь, дружба, віра та любов. Нехай Різдвяна зірка об’єднає нас, адже запорука успіху України – у суспільній злагоді, конструктивному діалозі  та взаємоповазі один до одного.

Бажаю зустріти Новий Рік та Різдво Христове у гарному настрої, зі світлими помислами, оптимізмом, добрими сподіваннями, вірою у власні сили. Нехай казкові новорічні свята принесуть в українські домівки радість, мир, добро, щире спілкування, родинний затишок, дзвінкий дитячий сміх, світле почуття щастя та любові.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

З найкращими побажаннями,

Міністр освіти і науки України                                                        Дмитро Табачник 

Вітаємо! | Переглядів: 290 | Дата: 07.01.2014 | Коментарі (0)

29 жовтня 2013 року відбудеться II засідання РМО вчителів світової літератури та РМЦ вчителів російської мови та літератури у ЗСШ № 100. Всі керівники ШМО запрошуються о 10.00 у кабінет № 206. 
 Керівники РМО - Гулая С.В. та РМЦ - Смолякова Р.А.
Новини | Переглядів: 277 | Дата: 29.10.2013 | Коментарі (0)

Дати проведення моніторингу якості загальної середньої освіти змінено

14 жовтня

Наказом Міністерства освіти і науки України від 10.10.2013 р. № 1412 внесено зміни до наказу МОН від 17.07.2013 р. № 995 «Деякі питання моніторингу якості загальної середньої освіти».

З метою врахування зміни структури 2013/2014 навчального року в окремих регіонах у частині графіка учнівських канікул проведення з 14 до 25 жовтня 2013 року моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі перенесено.

Відповідно до наказу, моніторинг відбудеться з 12 листопада до 12 грудня 2013 року.

Новини | Переглядів: 215 | Дата: 15.10.2013 | Коментарі (0)

31 серпня

Дорогі учні та студенти! Шановні освітяни, педагоги та батьки!

Сердечно вітаю усіх вас із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

У ці дні урочисто лунає знайома і дорога всім мелодія Першого дзвоника.

Надзвичайно хвилююче вона звучить для першокласників, які в цей святковий день ступають на дорогу Знань. З особливим трепетом звертаюся до першокласників – нехай ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним. Гарної вам подорожі країною знань!

Не менш важливим перший день навчального року є й для першокурсників. Я вітаю із тим, що вам вдалося досягти почесного звання – студент. Сьогодні ви починаєте рух сходинками професійного розвитку. Усім студентам бажаю наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Упевнений, що саме молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією здатна розвивати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти надбання поколінь та забезпечити  гідне майбутнє України.

У цей день хочеться сказати слова щирої вдячності усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі. Дорогі колеги, шановні вчителі та викладачі, пам’ятайте – саме завдяки вашій щоденній праці твориться майбутнє країни.

Попереду на нас чекає велика робота. В освіті нема місця байдужим і випадковим людям. Яскрава, творча, ініціативна особистість – портрет учителя нової доби. Покладаюся на ваші мудрість, професіоналізм і терпіння. Вірю, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною українською освітою та наукою. Від усієї душі бажаю вам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці! Зичу, щоб кожен ваш день був  сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи.

Нехай 2013/2014 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки! 

З повагою,

Міністр освіти і науки                                                                               Дмитро Табачник

 
Вітаємо! | Переглядів: 764 | Дата: 01.09.2013 | Коментарі (0)

29 серпня 2013 року відбудеться I засідання РМЦ і РМО вчителів російської мови та світової літератури у 2013-2014 н.р.  Всі керівники ШМО запрошуються у ЗНЗ № 89 о 09.00. Керівник РМО - Гулая С.В. та РМЦ - Смолякова Р.А.
Новини | Переглядів: 310 | Дата: 29.08.2013 | Коментарі (0)

6 серпня

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік для учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів.

1 вересня, у неділю, відбудуться лише урочисті лінійки, відзначення Дня знань, а вже з нового робочого тижня, 2 вересня, розпочнуться навчальні заняття.

У зв’язку з цим, Міністр освіти і науки Дмитро Табачник зазначив: «Відповідно до наказу Міністерства № 894, 1 вересня, у традиційний День знань, в усіх школах, ліцеях, гімназіях, професійно-технічних навчальних закладах ми рекомендуємо провести лише святкові заходи, коли для першокласників пролунає Перший дзвоник. Свято знання, свято початку нового навчального року учні разом з учителями, батьками, бабусями та дідусями відсвяткують разом. Першокласники за руку з батьками уперше перейдуть поріг школи і полинуть в чудову Країну знань. 1 вересня – виключно родинний і святковий день. А вже з нового робочого тижня, 2 вересня, в усіх навчальних закладах розпочнуться заняття».

Зазначимо, що для студентів вищих навчальних закладів заняття розпочнуться 2 вересня 2013 року.

 
Новини | Переглядів: 296 | Дата: 07.08.2013 | Коментарі (0)

8 травня

Шановні учасники Великої Вітчизняної війни!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги!

У цей світлий весняний день ми вшановуємо пам’ять про ваш величний, безсмертний подвиг. Подвиг людей, які неймовірною ціною власних життів, пройшовши крізь жорна війни, здобули перемогу над фашистською чумою.

Ми віддаємо почесті та шану всім тим, хто на бойових та трудових фронтах боровся за Перемогу, хто намертво стояв перед страшним обличчям ворога за нашу землю, хто під свист кулеметних черг, повсюдних вибухів та під ударними хвилями танкових снарядів повернув мир, хто, сидячи у сирих землянках, не зламався під натиском загарбників і знайшов сили перемогти та пронести цей славетний тріумф через усе своє життя.

Саме тому наше першочергове завдання, наш священний обов’язок – пам’ятати і довіку шанувати цей подвиг, привчати наших дітей цінувати та поважати людей, які забезпечили прийдешнім поколінням безтурботне дитинство, світлу юність та можливість будувати вільне життя на землі, не спотвореній воронками від бомбардувань – розкіш, якої були позбавлені вони. Багатьох з них вже немає в живих… Як освітяни, ми зобов’язані нести відповідальність за увіковічення та збереження пам’яті про їхній великий подвиг. Молоде покоління не повинно забувати воїнів-визволителів і всіх тих, хто доклав зусиль до Перемоги.

Шановні наші ветерани, дорогі визволителі, звертаюсь до вас зі щирими словами подяки та безкінечною повагою за вашу любов, відданість Вітчизні, за героїзм та благородство, – за Перемогу!

Бажаю вам міцного здоров’я, довголіття та родинного затишку. Нехай кожного з вас цінують рідні та близькі, бо ви – взірці для наслідування.

Низький уклін вам, рідні наші! Велика шана тим, хто залишився на полях бою. Ваш подвиг – безмірний, і вдячність наша з часом лише зростатиме!

З Днем Великої Перемоги!

З глибокою повагою та синівською вдячністю,

Міністр освіти і науки                                                                              Дмитро Табачник

 
Вітаємо! | Переглядів: 302 | Дата: 09.05.2013 | Коментарі (0)

Підтримуємо!
Пошук
Друзі сайту
Навчально-методичний центр м. Запоріжжя.

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz